Profesyonellerin Seçimi

Hakkımızda

Magic Lash® 2017 yılında İstanbul, Üsküdar’da kaş/kirpik alanında servis, eğitim ve ürünler ile hizmete açıldı. 2018 yılında Magic Lash® ipek kirpikleri profesyonel kullanım için yaratıldı. 2 yıl içerisinde hızla büyüyerek Türkiye’de profesyonel uzmanların güvenini kazandı. Günümüzde 1000’den fazla kaş/kirpik ürününü Magic Lash® mağazasında bulabilirsiniz.

 

Kurulduğu günden bu yana servis, eğitim ve ürünler ile Avustralya’dan Latin Amerika’ya, 20’den fazla ülke Magic Lash® hizmetlerinden yararlandığı için gurur duyuyoruz.

Misyon

Her uzmanın yararlanabileceği yüksek kaliteli ürünler ve yenilikçi bilgiler ile Türkiye’deki güzellik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak. Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her bir sektör üyesinin ihtiyaçlarına karşılık vermek, iş süreçlerini kolaylaştırmak ve kullanıcı dostu tasarlanan çok çeşitli profesyonel ürünler ile isteklerini karşılamak.

Vizyon

Türkiyenin ilk etkili İpek kirpik Online eğitim programlarımızla İpek Kirpik Sektörünü daha yaygın hale getirmek. Uygulama hizmetlerimizden tüm Türkiye’deki kadınlarımızın faydalanabilmelerini sağlamak.

Bir Türk markası olarak dünyanın tüm profesyonel uzmanları tarafından tercih edilmek üzere global dünyada yer almak.

Altunizade Mahallesi, Sırma Perde Sokak No:17, Üsküdar
İstanbul, Türkiye